Čas na serveru 12:17:30

Josef Svoboda
Rybáři v příboji

Id: 157816

Rybáři v příboji

  •  / Rybáři v příboji / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v původním zašpiněném stavu

zobrazeno: 1526x

Vyvolávací cena:
12 000

73 000

Příhozy: 75