Čas na serveru 08:01:52

Josef Svoboda
Rybáři za svítání

Id: 191102

Rybáři za svítání

  •  / Rybáři za svítání / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na velmi dekorativní adjustaci

zobrazeno: 3844x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 55