Čas na serveru 12:30:42

Josef Svoboda
Rybářské plachetnice

Id: 1429

Rybářské plachetnice

  •  / Rybářské plachetnice / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, datace, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3553x

Vyvolávací cena:
17 000

35 000