Čas na serveru 02:26:45

Josef Svoboda
Senoseč

Id: 936

Senoseč

  •  / Senoseč / Josef  Svoboda
  •  / Senoseč / Josef  Svoboda
  •  / Senoseč / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr plátna 71 x 90 cm, signováno vlevo dole Jos. Svoboda, na rámu drobné oděrky, původní stav

zobrazeno: 3772x

Vyvolávací cena:

10 500