Čas na serveru 06:22:53

Josef Svoboda
Stromovka

Id: 383005

Stromovka

  •  / Stromovka / Josef  Svoboda
  •  / Stromovka / Josef  Svoboda
  •  / Stromovka / Josef  Svoboda
  •  / Stromovka / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr cca 90 x 90 cm, značeno vlevo dole, neodborně přetřený dekorativní rám, vytáhlé plátno, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 3654x

Vyvolávací cena:

25 000