Čas na serveru 16:17:50

Josef Svoboda
Útěk před bouří

Id: 90034

Útěk před bouří

  •  / Útěk před bouří / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, oděrky na novodobém rámu, původní stav, PO

zobrazeno: 1643x

Vyvolávací cena:

12 000