Čas na serveru 05:54:33

Josef Svoboda
Ve Stromovce

Id: 442602

Ve Stromovce

  •  / Ve Stromovce / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, malba místy krakelovaná

zobrazeno: 2545x

Vyvolávací cena:

61 000

Účastníci: 20

Příhozy: 69