Čas na serveru 20:22:20

Josef Svoboda_
Návrh scénografie II.

Id: 42208

Návrh scénografie  II.

  •  / Návrh scénografie  II. / Josef Svoboda_

uhel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 51,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1534x

Vyvolávací cena:

7.9.2016, 22:32:00

6.9.2016 21:34 1 000 Kč