Čas na serveru 07:34:38

Josef Synek
Mezi květy

Id: 292204

Mezi květy

  •  / Mezi květy / Josef Synek
  •  / Mezi květy / Josef Synek
  •  / Mezi květy / Josef Synek
  •  / Mezi květy / Josef Synek

olej/karton, rozměr 77 x 70 cm, značeno a datováno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 3048x

Vyvolávací cena:

3 200