Čas na serveru 01:35:11

Josef Thoma
Alpský motiv

Id: 245601

Alpský motiv

  •  / Alpský motiv / Josef Thoma

olej/plátno, rozměr 52 x 73 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,po

zobrazeno: 1668x

Vyvolávací cena:

32 500