Čas na serveru 01:23:46

Josef Thoma
Krajina

Id: 208511

Krajina

  •  / Krajina / Josef Thoma
  •  / Krajina / Josef Thoma
  •  / Krajina / Josef Thoma
  •  / Krajina / Josef Thoma
  •  / Krajina / Josef Thoma

olej/plátno, rozměr 84 x 132 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2553x

Vyvolávací cena:
20 000

39 000