Čas na serveru 00:08:32

Jan Tichý
Léto

Id: 1890

Léto

  •  / Léto / Jan Tichý
  •  / Léto / Jan Tichý
  •  / Léto / Jan Tichý

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2322x

Vyvolávací cena:

3 100