Čas na serveru 16:33:43

Josef Tomáš Blažek
Ležící akt

Id: 192204

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Josef Tomáš Blažek

pastel/papír, rozměr 57 x 83 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5127x

Vyvolávací cena: