Čas na serveru 04:00:19

Josef Tomáš Blažek
Milenci

Id: 63301

Milenci

  •  / Milenci / Josef Tomáš Blažek

pastel/papír, průměr oválu 55,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1936, zaskleno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 8261x

Vyvolávací cena:
1 800

12 000