Čas na serveru 19:14:00

Josef Tomáš Blažek
Na cestě

Id: 140406

Na cestě

  •  / Na cestě / Josef Tomáš Blažek

olej/plátno/karton, rozměr 54 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1704x

Vyvolávací cena:
1 200

1 900