Čas na serveru 03:44:09

Josef Tomáš Blažek
Odpočinek

Id: 231

Odpočinek

  •  / Odpočinek / Josef Tomáš Blažek

olej/karton, rozměr malby 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, původní stav, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 4112x

Vyvolávací cena:

3 700

11.3.2013, 21:37:00

11.3.2013 21:34 3 700 Kč