Čas na serveru 21:36:35

Josef Tomáš Blažek
Poutník

Id: 334801

Poutník

  •  / Poutník / Josef Tomáš Blažek

olej/karton, rozměr 26 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko z roku 1946

zobrazeno: 1925x

Vyvolávací cena:
2 800

10 000