Čas na serveru 05:01:37

Josef Tomáš Blažek
Poutník

Id: 334801

Poutník

  •  / Poutník / Josef Tomáš Blažek

olej/karton, rozměr 26 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko z roku 1946

zobrazeno: 673x

Vyvolávací cena:
2 800

2022,01-1,10,19,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu