Čas na serveru 04:25:34

Josef Tomáš Blažek
V parku

Id: 212501

V parku

  •  / V parku / Josef Tomáš Blažek

olej/plátno, rozměr 75 x 66 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 750x

Vyvolávací cena:
1 700

1 900