Čas na serveru 07:04:51

Josef Ullmann
Cestou k chalupám

Id: 489303

Cestou k chalupám

  •  / Cestou k chalupám / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 14,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1181x

Vyvolávací cena:

9 600