Čas na serveru 13:21:33

Josef Ullmann
Horská cesta

Id: 276404

Horská cesta

  •  / Horská cesta / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr viditelný 53 x 39 cm, značeno monogramem vpravo dole, doba vzniku kolem 1895, mnichovské období, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3968x

Vyvolávací cena:
7 000

39 000