Čas na serveru 01:37:15

Josef Ullmann
Horská vesnička

Id: 19001

Horská vesnička

  •  / Horská vesnička / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 1918, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3829x

Vyvolávací cena:

26 000