Čas na serveru 00:21:34

Josef Ullmann
Jarní tání

Id: 387703

Jarní tání

  •  / Jarní tání / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 16,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1396x

Vyvolávací cena:

18 500