Čas na serveru 10:40:45

Josef Ullmann
Krajinky

Id: 511

Krajinky

  •  / Krajinky / Josef Ullmann
  •  / Krajinky / Josef Ullmann
  •  / Krajinky / Josef Ullmann
  •  / Krajinky / Josef Ullmann
  •  / Krajinky / Josef Ullmann
  •  / Krajinky / Josef Ullmann
  •  / Krajinky / Josef Ullmann
  •  / Krajinky / Josef Ullmann
  •  / Krajinky / Josef Ullmann

tři akvarely/studie, pohlednicové velikosti 14 x 9 cm, kolem roku 1900, signováno, zaskleno, drobné oděrky na rámech, původní stav

zobrazeno: 4350x

Vyvolávací cena:

18 500

Příhozy: 65