Čas na serveru 11:59:58

Josef Ullmann
Letní krajina

Id: 348301

Letní krajina

  •  / Letní krajina / Josef Ullmann

olej/lepenka, rozměr 45 x 59 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 5113x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 52