Čas na serveru 11:31:10

Josef Ullmann
Na cestě

Id: 298108

Na cestě

  •  / Na cestě / Josef Ullmann
  •  / Na cestě / Josef Ullmann
  •  / Na cestě / Josef Ullmann

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr kresby 18 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1006x

Vyvolávací cena:

7 500