Čas na serveru 11:50:15

Josef Ullmann
Na kraji vesničky

Id: 181721

Na kraji vesničky

  •  / Na kraji vesničky / Josef Ullmann

kresba/papír, rozměr ve výřezu 33 x 41 cm, signováno vlevo dole tužkou, paspartováno, rámováno, na zadní straně štítek původního prodejce

zobrazeno: 1040x

Vyvolávací cena:

6 000