Čas na serveru 10:26:06

Josef Ullmann
Na řece

Id: 116502

Na řece

  •  / Na řece / Josef Ullmann
  •  / Na řece / Josef Ullmann
  •  / Na řece / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, vše v původním stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3203x

Vyvolávací cena:
6 000

60 000