Čas na serveru 17:55:55

Josef Ullmann
Noční krajina při měsíčním svitu

Id: 135601

  •  / Noční krajina při měsíčním svitu / Josef Ullmann

olej/plátno, rozměr 112 x 98 cm, nesignováno, na zadní straně přípis J. Ullman an Isar 1894, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 4337x

Vyvolávací cena:
18 000

280 000

Příhozy: 81