Čas na serveru 07:19:38

Josef Ullmann
Nokturno

Id: 2064

Nokturno

  •  / Nokturno / Josef Ullmann
  •  / Nokturno / Josef Ullmann
  •  / Nokturno / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 21,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, monogramem JU, velmi kvalitní dílo datované dle posudku PhDr. Michaela Zachaře do let 1901 - 1903, posudek přiložen, původní stav

zobrazeno: 4264x

Vyvolávací cena:
7 500

60 000

Příhozy: 66