Čas na serveru 17:57:20

Josef Ullmann
Pod rozkvetlou strání

Id: 40401

Pod rozkvetlou strání

  •  / Pod rozkvetlou strání / Josef Ullmann

olej/lepenka, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4735x

Vyvolávací cena:
15 000

42 000