Čas na serveru 12:01:44

Josef Ullmann
Podvečer na návsi

Id: 225106

Podvečer na návsi

  •  / Podvečer na návsi / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 40 x 45,5 cm, značeno a datováno 09 vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 2863x

Vyvolávací cena:

45 000

Účastníci: 20

Příhozy: 63