Čas na serveru 21:10:21

Josef Ullmann
Podzimní nálada

Id: 390901

Podzimní nálada

  •  / Podzimní nálada / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 71 x 84,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 11242x

Vyvolávací cena:

147 000

Příhozy: 75