Čas na serveru 05:51:11

Josef Ullmann
Podzimní nálada

Id: 390901

Podzimní nálada

  •  / Podzimní nálada / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 71 x 84,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 9044x

Vyvolávací cena:

147 000

2022,11-1,29,20,50,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 75