Čas na serveru 01:42:13

Josef Ullmann
Pohled do krajiny

Id: 433604

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Josef Ullmann

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 720x

Vyvolávací cena:
12 500

36 000