Čas na serveru 22:04:49

Josef Ullmann
Pohled do údolí

Id: 371804

Pohled do údolí

  •  / Pohled do údolí / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 23 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1082x

Vyvolávací cena:

30 000