Čas na serveru 12:16:28

Josef Ullmann
Pražská imprese

Id: 50712

Pražská imprese

  •  / Pražská imprese / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr ve výřezu 10 x 21 cm, signováno vpravo dole, publikováno Goltzova tvrz - XXII. výstava, paspartováno, nerámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3345x

Vyvolávací cena:

22 000