Čas na serveru 10:44:02

Josef Ullmann
Před chaloupkami

Id: 118101

Před chaloupkami

  •  / Před chaloupkami / Josef Ullmann

kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, lehce poškozený rám, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1473x

Vyvolávací cena:

14 800