Čas na serveru 02:06:53

Josef Ullmann
Před vesnicí

Id: 298107

Před vesnicí

  •  / Před vesnicí / Josef Ullmann

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr kresby 18 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1410x

Vyvolávací cena:
2 200

6 000