Čas na serveru 03:11:10

Josef Ullmann
Ptáček

Id: 217404

Ptáček

  •  / Ptáček / Josef Ullmann
  •  / Ptáček / Josef Ullmann
  •  / Ptáček / Josef Ullmann
  •  / Ptáček / Josef Ullmann

akvarel/papír, rozměr 28 x 18 cm, značeno vpravo dole na větvičce, doba vzniku kolem roku 1896, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní štítek viz foto, dílo publikováno ve výstavním katalogu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1869x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 60