Čas na serveru 16:05:02

Josef Ullmann
Rozkvetlý sad

Id: 223805

Rozkvetlý sad

  •  / Rozkvetlý sad / Josef Ullmann

olej/lepenka, rozměr 50 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2653x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 59