Čas na serveru 11:12:04

Josef Ullmann
Smuteční vrby

Id: 187508

Smuteční vrby

  •  / Smuteční vrby / Josef Ullmann

olej/plátno, rozměr 40 x 45 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1478x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 48