Čas na serveru 03:00:24

Josef Ullmann
Trosky v zimě

Id: 242102

Trosky v zimě

  •  / Trosky v zimě / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno 1910 vpravo dole, na zadní straně písemné potvrzení pravosti PhDr. M. Zachařem, oděrky na rámu

zobrazeno: 2863x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 50