Čas na serveru 00:26:47

Josef Ullmann
U rybníka

Id: 387701

U rybníka

  •  / U rybníka / Josef Ullmann
  •  / U rybníka / Josef Ullmann
  •  / U rybníka / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 52 x 68 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2432x

Vyvolávací cena:

44 000