Čas na serveru 10:44:41

Josef Ullmann
V hlubokém lese

Id: 225405

V hlubokém lese

  •  / V hlubokém lese / Josef Ullmann

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 31 x 20 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem roku 1905, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6920x

Vyvolávací cena:

30 500