Čas na serveru 11:50:28

Josef Ullmann
V kavárně

Id: 94214

V kavárně

  •  / V kavárně / Josef Ullmann
  •  / V kavárně / Josef Ullmann
  •  / V kavárně / Josef Ullmann

tuž/papír, rozměr ve výřezu 17 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, kolem roku 1900, paspartováno, zaskleno, rámováno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1279x

Vyvolávací cena:

9 000