Čas na serveru 15:44:38

Josef Ullmann
V kavárně

Id: 133402

V kavárně

  •  / V kavárně / Josef Ullmann
  •  / V kavárně / Josef Ullmann
  •  / V kavárně / Josef Ullmann

tuž/papír, rozměr ve výřezu 17 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, kolem roku 1900, paspartováno, zaskleno, rámováno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1257x

Vyvolávací cena:

4 300