Čas na serveru 19:32:37

Josef Ullmann
Ve větru

Id: 358102

Ve větru

  •  / Ve větru / Josef Ullmann
  •  / Ve větru / Josef Ullmann
  •  / Ve větru / Josef Ullmann

olej/plátno/karton, rozměr 58 x 43 cm, značeno a datováno 1904 vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4455x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 51