Čas na serveru 10:47:15

Josef Ullmann
Vesnické střechy

Id: 215709

Vesnické střechy

  •  / Vesnické střechy / Josef Ullmann

olej/lepenka, rozměr 25 x 31 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 1957x

Vyvolávací cena:

13 500