Čas na serveru 23:24:48

Josef Ullmann
Vysoké nebe

Id: 254301

Vysoké nebe

  •  / Vysoké nebe / Josef Ullmann

olej/lepenka, rozměr 52 x 68 cm, značeno s věnováním vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2149x

Vyvolávací cena:

22 000