Čas na serveru 09:31:27

Josef Ullmann
Zima

Id: 387704

Zima

  •  / Zima / Josef Ullmann
  •  / Zima / Josef Ullmann
  •  / Zima / Josef Ullmann

kombinovaná technika/tužka, akvarel/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1240x

Vyvolávací cena:

7 200