Čas na serveru 11:06:44

Josef Ullmann
Zima

Id: 176403

Zima

  •  / Zima / Josef Ullmann
  •  / Zima / Josef Ullmann
  •  / Zima / Josef Ullmann

olej/lepenka, rozměr 33 x 49 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2607x

Vyvolávací cena:

33 000

Účastníci: 19

Příhozy: 59